Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Stroje na úpravu povrchů Rokamat

Prodej - Pronájem - Servis

PRODEJPRONÁJEM a SERVIS speciálních strojů na úpravu povrchů ROKAMAT zajišťuje společnost  PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) , která se stala distributorem a autorizovaným servisem pro Českou republiku. 

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu  stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v  Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na přístroje ROKAMAT, samozřejmostí je i odborné poradenstvízaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku půjčovny Rokamatů  naleznete na webu PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) 

Navštivte také naše webové stránky www.pro-doma.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

Brusky, hladičky, čističe bednění, frézy, filcovačky i veškeré příslušenství značky ROKAMAT můžete také pohodlně nakupovat přímo na našem e-shopu.

Rokamat - prodej, pronájem, servis    Rokamat - prodej, pronájem, servis

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.